Automobiliu nuoma Klaipėdoje ir Palangoje Pagrindinis Nuomos paslaugos Informacija KontaktaiAutomobilių nuomos paslaugos


TRUMPALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA

          Į automobilio nuomos kainą įskaičiuotas pilnas automobilio draudimas - KASKO, TPVCA.
          Užstatas ir nuomos mokestis sumokamas kreditine kortele, grynaisiais pinigais - pasiimant automobilį arba bankiniu pavedimu - prieš pasiimant automobilį. Užstatą galima mokėti ir ekvivalentu - užsienio valiuta. Nuomos užstatas, grąžinamas iškarto grąžinus automobilį.
          Nuomojamą automobilį gali vairuoti asmuo, turintis vairuotojo pažymėjimą, be amžiaus cenzo.
          Automobilį pristatyti ir pasiimti galime Jums patogioje vietoje, iš anksto susitarus. Į kitas Lietuvos vietas automobilį pristatome už sutartą kainą. Nuomojantis automobilį, už vaikišką automobilinę saugos kėdutę papildomai mokėti nereikia. Mokesčio už papildomą vairuotoją nėra.
          Nuomojamas automobilis gali būti naudojamas visoje ES zonoje. Paros rida nėra ribojama.
          Minimalus nuomos laikotarpis - viena para. Jeigu automobilį vėluojama grąžinti daugiau nei 4 val., papildomai priskaičiuojamas mokestis už papildomą parą.
          Norėdami išsinuomoti automobilį fiziniai asmenys turi pateikti galiojantį vairuotojo pažymėjimą ir asmens dokumentą. Norėdami išsinuomoti automobilį juridiniai asmenys turi pateikti įmonės registracijos pažymėjimą, arba jo kopiją, įmonės vadovo įgaliojimą asmeniui įmonės vardu išsinuomoti automobile, ir įgalioto asmens vairuotojo pažymėjimą. Nuomojamą automobilį gali vairuoti ne tik nuomininkas, bet ir kitas, nuomininko nurodytas asmuo, turintis vairuotojo pažymėjimą.
          Automobilis išnuomojamas pilnu kuro baku, ir turi būti grąžintas pilnu kuro baku - jei nesutariama kitaip. Grąžinus automobilį nepilnu baku, nuomininkas moka 10 Eur. baudą ir kuro skirtumą pagal santykį.

ILGALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA

          Automobilių nuoma "PiCar" norintiems taupyti savo lėšas ir laiką siūlo – rinktis ilgalaikę automobilių nuomą. Jums nereikės rūpintis automobilio pirkimu, priežiūra, remontu, padangomis, draudimu.Jums tereikia susisiekti su mumis ir mes Jums pasiūlysime tinkamiausią automobilį ir nuomos sutartį pagal Jūsų poreikius.
          Jeigu planuojate automobilį nuomotis ilgiau nei 24 mėnesius – susisiekite, aptarsime galimybes pasiūlyti automobilį pagal Jūsų norus !
          Mūsų paslaugos itin populiarios verslo sektoriuje - ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms – tai paprastas būdas turėti patikimą automobilį kasdieniams darbams, ir nesirūpinti automobilio eksploatavimu, o džiaugtis jo teikiama nauda. Todėl ilgalaikė automobilių nuoma įmonėms – tai patogiausias transportavimo problemos sprendimas Jūsų bendrovei bei verslui.
          Susisiekite su mumis ir mes Jums pasiūlysime geriausią alternatyvą.

Rašykite info@picar.lt arba skambinkite telefonu +370 647 93 933