Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/piarlt/domains/picar.lt/public_html/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 390
Automobilių nuomos paslaugos - Picar.lt - Automobilis Jūsų pasirinkimui!
Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/piarlt/domains/picar.lt/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 22 in /home/piarlt/domains/picar.lt/public_html/wp-content/plugins/so-widgets-bundle/base/siteorigin-widget.class.php on line 841

+37064793933 | info@picar.lt

Viskas, ką reikia žinoti nuomojantis automobilį iš PiCar

PiCar – ilgalaikės bei trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas teikianti įmonė. Mus verta rinktis dėl kokybiškų paslaugų už prieinamą kainą. PiCar klientai žino, kad gaus techniškai tvarkingą automobilį, kad ir kokį modelį bei markę pasirinktų, nes kokybė ir patikimumas – mūsų prioritetai. Jeigu vis dar abejojate, kodėl reikėtų rinktis būtent mūsų įmonę, pateiksime kelis svarbius argumentus.

Greitas ir patogus automobilio rezervavimas

Rezervuoti automobilį galite Jums priimtiniausiu būdu: atvykę į vietą; paskambinę nurodytu telefonu ar tiesiog mūsų internetinėje svetainėje, užpildę rezervacijos formą. Atsakysime į Jūsų užklausą vėliausiai per valandą.

Nuomos sąlygos

Nuomininkas privalo pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Pasiimdamas automobilį susimoka už visą nuomos laikotarpį, bei palieka užstatą, kurio dydis priklauso nuo pasirinkto automobilio (nuo 100 iki 500 € ).

Draudimas

PiCar nuomojami automobiliai apdrausti privalomuoju bei Kasko draudimais. Visi automobiliai turi Tarptautinius transporto priemonės draudimo liudijimus (žalioji korta). Atkreipkite dėmesį, kad draudžiama išvykti už Lietuvos ribų prieš tai nesuderinus to su Nuomotoju. Ne visi automobiliai išleidžiami į užsienio šalis (rezervuojant konkretų automobilį, būtina informuoti apie galimus kelionės planus).

Pristatymas ir grąžinimas

Klaipėdos mieste automobilį pristatome bei atsiimame (esant galimybei) nemokamai.
Pristatymas į oro uostus – už papildomą mokestį.
Automobilio plovimo/tvarkymo mokestis – 20€ (jei automobilį nuomininkas grąžiną netvarkytą).

Baudos

Pametus automobilio dokumentus, raktus, sugadinus padangą, mokama 200€ bauda. Visais nenumatytais atvejais stengiamės rasti abiems pusėms priimtiną kompromisą.

Degalai

Automobilis išnuomojamas su pilnu kuro baku ir turi būti grąžintas su pilnu kuro baku.

Kaip matote, PiCar – patikima automobilių nuomos įmonė, netaikanti jokių paslėptų mokesčių. Visos nuomos taisyklės, sankcijos ir kiti su nuoma susiję dalykai išdėstyti suprantamai, todėl klientai iš anksto žino, ko tikėtis.

Nesvarbu ar Jums reikia automobilio atostogų kelionei ar kasdieniam naudojimui – PiCar turi ką pasiūlyti. Susisiekite su mumis, išsakykite savo pageidavimus ir mes padėsime išsirinkti automobilį, geriausiai atitinkantį Jūsų reikalavimus.

Scroll to top