+37064793933 | info@picar.lt

PiCar - kokybiški automobiliai Jūsų poreikiams

Automobilių nuoma – paslauga, kuri šiais laikais yra itin populiari. Tai puiki pagalba, kai negalite naudotis nuosavu automobiliu, atostogų kelionėms, svečių sutikimui ir pan. Automobilių nuomos paslaugų nauda neabejotina, tačiau, kaip išsirinkti geriausią nuomos įmonę? Turime puikų pasiūlymą.

PiCar – įmonė, teikianti ilgalaikės ir trumpalaikės automobilių nuomos paslaugas. Automobilius nuomojame Klaipėdoje, Palangoje, kituose mūsų šalies bei kaimyninių valstybių miestuose. Kuo mes esame ypatingi? Tuo, jog siūlome išsinuomoti tik kokybiškus, techniškai tvarkingus automobilius norimam laikotarpiui ir už prieinamą kainą. Jie yra apdrausti civiliniu ir KASKO draudimu. Galite rinktis benzininį arba dyzelinį automobilį, su mechanine arba automatine greičių dėže.

Teikiame aukščiausios kokybės, klientams patogias paslaugas.

  • Automobiliai užsakomi bei išduodami 24 valandas per parą;
  • Galima išsinuomoti transporto priemonę su vairuotoju;
  • Nerizikuojate išsinuomoti nekokybišką automobilį, nes mūsų klientai yra labai atsakingi ir automobilius visada grąžina tvarkingus;
  • Teikiame pagalbą kelyje;
  • Galime pasitikti Jus ar Jūsų svečius oro uoste.

Rinktis automobilių nuomos įmonę PiCar verta dar ir dėl to, kad pas mus nėra jokių paslėptų
mokesčių, amžiaus apribojimo mokesčio bei antrojo vairuotojo mokesčio.

Trumpalaikė bei ilgalaikė nuoma

Minimalus nuomos laikotarpis – viena para. Išsinuomotas automobilis gali būti naudojamas visose ES šalyse, neribojama paros rida. Transporto priemonę pasiimti ir pristatyti galėsite Jums patogioje, iš anksto aptartoje vietoje. Jeigu norėsite, kad jis būtų Jums pristatytas į namus, biurą ar kitą norimą vietą, tai padarysime už papildomą mokestį. Puiki žinia tėveliams – už vaikišką automobilinę kėdutę papildomai mokėti nereikia.

Ilgalaikė nuoma – būdas sutaupyti pinigų, nes kuo ilgesniam laikotarpiui nuomojatės transporto priemonę, tuo pigesnė nuoma parai. Ši paslauga yra puiki išeitis, jeigu neturite nuosavo automobilio. Išsinuomokite norimos markės bei modelio transporto priemonę ir Jums nereikės sukti galvos dėl jos remonto, prižiūrėti, pirkti padangas ir kt. Taigi sutaupysite daug laiko, nervų ir pinigų.

Apibendrinant galima teigti, jog PiCar teikiamos automobilių nuomos paslaugos – kokybė, prieinama kaina, dėmesys kiekvieno kliento poreikiams. Pasirinkite mus ir tikrai nepasigailėsite.

Scroll to top